دسترسی سریع

نخستین سایت ضبط و تولید محتوی دوره های آموزشی سازمان ملی استاندارد ایران افتتاح شد

سودابه یحیی زاده، معاون تدوین و ترویج استاندارد در مراسم افتتاح نخستین سایت ضبط و تولید محتوی دوره های آموزشی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مستقیم و هماهنگی بین حوزه های مختلف سازمان نیازهای فن آورانه (نرم افزار و سخت افزار)، محل مناسب، امکانات و نیز منابع مالی لازم برای تداوم فعالیت های این حوزه اختصاص یافته تا محتواهایی با کیفیت تهیه و در اختیار همکاران سازمان و مخاطبان برون سازمانی قرار گیرد.
•    ضبط اولین دوره آموزشی حلال در سایت ضبط و تولید محتوی سازمان استاندارد 
این دوره آموزشی با حضور آیت الله مبلغی، فقیه ناظر در امور حلال، فریبرز قریب، مدیر کل دفتر آموزش و ترویج، غلامرضا امینی، مدیر کل نظارت بر صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی و برخی از مشاوران و نمایندگان فقیه ناظر بر امور حلال ضبط شد. 
آیت الله مبلغی در این مراسم با بیان اینکه امروزه آموزش ابزاری برای فرهنگسازی است تاکید کرد: افرادی که برای ارزیابی واحدهای تولیدی متقاضی پروانه حلال اعزام می شوند یا مسئولان کنترل کیفیت واحدهای تولیدی و کارشناسان دخیل در امر حلال نیاز به آموزش دارند. 
وی خاطر نشان کرد: ما بدنبال گسترش آموزش حلال در جامعه هستیم.
مدرس این دوره، حجت الاسلام و المسلمین دغاغله، مشاور و نماینده فقیه ناظر بر امور حلال در استان های فارس، خوزستان، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد بود.

سایر تصاویر:
 
امتیاز دهی