دوشنبه 31 ارديبهشت 1397   07:38:46
نظر سنجی
فرم
جهت ارسال مشکل خود برروی لینک ارسال مشکل جدید در انتهای صفحه کلیک کنید.
جستجوی مشکلات سامانه
نام سامانه
نام خانوادگی
شماره تلفن
تلفن همراه
شرح مشکل

مرتب سازی u
174 رکورد
# نام سامانهشرح مشکلپاسخ
1پورتال
باسلام
از نیمه سال 93 شرکت بازرسی ایمن گاز مهر گستر به مدیریت آقای غلامرضا سالارکریمی در کرمان شروع به فعالیت کرده مه متاسفانه تاکنون مشکلات زیادی برای شرکت های اسانسوری استان کرمان بوجود آورده، با سابقه کم این شرکت در استان و ضریب ارجاع کاراین شرکت در سامانه اداره استاندارد بالا می باشد بطوریکه تقریبا 90درصد کارهای ثبت نامی به نام این شرکت می باشد، و اگر شکایتی و یا اعتراضی هم به اداره استاندارد می شود، توسط آقای هادی سالار کریمی پسر مدیر این شرکت بازرسی دفاع و خنثی می گردد. بطوریکه روند بازرسی و اخذ گواهینامه استاندارد آسانسور در این استان دارای ایرادات و مشکلات عدیده ای می باشدو هیچ کس هم تا کنون نسبت به اصلاح این امر اقدامی نکرده است حتی مدیر کل استاندارد استان کرمان آقای دکتر بیگ زاده به همین دلیل مراتب جهت رسیدگی و رفع مشکل به استحضار میرسد.
استدعای صدور دستور رسیدگی را خواهانم

2تایید صلاحیت
اینجانب فرهاد داوری مسئول شرکت آزما سازه پایدار سیمرغ درخواست تایید صلاحیت آزمایشگاه بتن برای خمینی شهر اصفهان ارائه نموده ام.
کاربری 14006206549
رمز farhad4486
اما پس از دادن درخواست در سایت نمیدانم چه باید بکنم. تمام مدارک مربوطه آماده و وسایل را خریداری نموده ام. منتظر پاسخ و بازدید شما هستم.
لطفا راهنمایی کنید
ضمنا درگاه در سایت ( کاربری و رمز) را قبول نمیکنه و میگوید اشتباه است
09133024486

3پورتال
با سلام و احترام
در پورتال سازمان بخش ادارات استانی به هنگام کلیک روی نقشه زیر پورتال اداره کل استاندارد اردبیل باز نمی شود.
آدرس روی نقشه org است لطفا آن را به gov.ir تغییر دهید.
با تشکر

4تایید صلاحیت
با سلام. من به راهنمای سامانه برای درخواست تایید صلاحیت بازرسی احتیاج دارم.راهنمای سامانه برای آزمایشگاه رو از طریق تلگرام گروه خانم اسماعیلی دریافت کردم. گروه مشابه و راهنمایی برای نهادهای بازرسی هم هست؟ چجوری میتونم دسترسی پیدا کنم؟

5پورتال
ایمیل هایی که از طریق ایمیل سازمان به یاهو مسنجر ارسال میکنیم، ارسال نشده و پیغام خطا دریافت میکنیم. درصورتیکه ایمیلهایی که برای جیمیل ارسال میشوند مشکلی نداند. خواهشمند است بررسی گردد. باتشکر
برای موارد مربوط به ایمیل با همکاران در کرج تماس بگیرید.
02632822229
6پورتال
با سلام و خسته نباشدو صفحه نظر سنجی اداره کل استاندارد کرمان کامل نشده و یرو تماس تلفنی با سرکار خانم رحمانی ، صفحه جدید ساخته شده است.
صفحه ساخته شده توسط استان با نام نظرسنجی خدمات بررسی شد. در صفحه ساخته شده در پارت center وب پارت فرم وجود ندارد. به همین دلیل فرم ساخته شده دیده نمی شود. جهت تکمیل صفحه پارت center را اصلاح نمائید.
7پورتال
با سلام و احترام
خواهشمند است در خصوص ایجاد فرم نظرسنجی ارباب رجوع برای اداره کل استاندارد استان آذربایجان غربی اقدام لازم مبذول فرمایید. در ضمن صفحه نظرسنجی ایجاد و وب پارت فرم در قسمت center صفحه قرار گرفت.
با تشکر
طی تماس نماینده استان مقرر شد فیلدهای اطلاعاتی مورد نیاز جهت ساخت فرم نظرسنجی را به مرکز فناوری اعلام نمایند.
8تایید صلاحیت
ضمن عرض سلام، این شرکت برای اولین بار اقدام به ثبت نام در سامانه نموده است ولی بعد از ثبت اطلاعات اولیه پیغام شناسه ملی و کد اقتصادی تکراری می باشد درج میشود و عملیات متوقف میشود. در صورتیکه قبلا فرآیند ثبت نام انجام نشده بود، لطفا راهنمایی فرمایید.
با سلام
دوست عزیز لطفا جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور خود با شماره 88802276 تماس بگیرید.
9تایید صلاحیت
با سلام و خسته نباشید
ما در مرحله بارگذاری اسکوپ هستیم وقتی به قسمت ثبت در خواست تجدید و افزایش تایید صلاحیت وارد میشم و دامنه فعالیت جدید را میخواهم وارد کنم پس از پر کردن آیتم ها دکمه ثبت را میزنم ارور میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سلام
دوست عزیز قبل از ثبت درخواست تجدید یا افزایش ابتدا باید اطلاعات گواهینامه های خود را در قسمت گواهی های من وارد کنید تا توسط مرکز ملی تایید صلاحیت تایید شود.
10تایید صلاحیت
باسلام و خست نباشید
در قسمت گواهی های من و برای ثبت گواهینامه های قبلی آپلود فایل گواهینامه با شکست روبرو می شود.
با سلام
دوست عزیز مشکلی در سرور سامانه تایید صلاحیت بوجود آمده بود که حل شد.
ارسال مشکل جدید
12345678910...>>>