سه شنبه 6 فروردين 1398   11:37:08
بيشتر
1397/2/26 چهارشنبه

بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریانبسم الله الرحمن الرحیم

(بدون تردید وعده الهی روزی تحقق خواهد یافت و مظلومان داد خود را از ستمگران خواهند گرفت.)

این روزها ، شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین هستیم . قتل عام کودکان و جمع کثیری از مسلمانان در نوار غزه که در اعتراضات مسالمت آمیز علیه اشغالگری و تجاوز شرکت کرده بودند، موجب تاثر و انزجار مسلمانان جهان گردید. رژیم اشغالگری که با هدایت و هماهنگی آمریکای جنایتکار در روز نکبت (سالروز اشغال سرزمین بیت المقدس ) و همزمان با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس شریف، دست به این جنایت زده است . 

ضمن  محکوم نمودن کشتار بی رحمانه  مردم مظلوم و مسلمان فلسطین توسط رژیم غاصب اسرائیل ، این اقدام آمریکا راکه مغایر با قوانین بین المللی است به شدت محکوم می نماییم و اعلام می داریم که بیت المقدس قبله اول مسلمین جهان و متعلق به کشور فلسطین و مردم آن است و براین باوریم که اقدام رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به‌عنوان پایتخت اسرائيل فتنه ای بیش نیست و اسرائیل با کشتار مردم بی دفاع فلسطین ، راه به جایی نخواهد برد.

معتقدیم که قدس یک سرزمین اشغال شده است و باید به صاحبان اصلی آن یعنی فلسطینی‌ها بازگردد.

ما امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و با عنایت و توجهات حضرت ولی عصر (عج)  و نیز با اهتمام همه مسلمانان و حق طلبان و ظلم ستیزان، وعده الهی پیروزی و عزت نزدیک گردد.

                                                                      ( إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم)

پایگاه مقاومت بسیج شهید صفاریان سازمان ملی استاندارد ایران
 
امتیاز دهی