سه شنبه 25 تير 1398   00:36:06
بيشتر
تازه های خبر
1398/1/21 چهارشنبه

بیانیه بسیج سازمان ملی استاندارد ایران در محکوم کردن اقدام بی شرمانه ترامپ
 
بسم الله الرحمن الرحیم
دولت آمریکا همان دولتی است که همواره بزرگترین حامی و پشتیبان گروه های تروریستی در جهان بوده و با فتنه انگیزی و آشوب در منطقه ، صدمات بسیار زیادی بر پیکره جهان اسلام واردنموده است . دولت حامی صهیونیسم یعنی آمریکا در راستای اهداف شوم آن و با نقابی بر چهره ، خود را مدافع حقوق بشر و مخالف تروریسم معرفی می کند ، حال آنکه چهره ریاکارانه آن بر همگان روشن است .
دولت آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را درفهرست گروه های تروریستی قرارداده است که دلیل این اقدام خفت بار ، شکست سیاست های سلطه طلبانه آن کشور در منطقه می باشد. 
 بسیج سازمان ملی استاندارد ایران ، ضمن تبریک ولادت با سعادت سرور و سالار شهیدان اباعبدا...الحسین علیه السلام و گرامیداشت مقام پاسدار ، این اقدام نابخردانه و غیر قانونی آمریکا را قاطعانه محکوم نموده و اعلام می داریم ؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی برخاسته از انقلاب و مردم و بازویی توانمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد. دولت آمریکا و حامیانش بدانند که این گونه رفتارهای دیوانه وار ، نمایه ای از احتضار قریب الوقوع منطق حکومت داری آمریکاست و موید وعده نوید بخش " وقل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا" است که با همت رفیع سربازان اسلام محقق خواهد شد. ان شاء ا...
 
بسیج سازمان ملی استاندارد ایران 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ