سه شنبه 2 بهمن 1397   09:54:57
بيشتر
تازه های خبر
1397/3/2 چهارشنبه

سه انتصاب جدید در سازمان ملی استاندارد ایرانصبح امروز و با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران، مدیران کل دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی، دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی و توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی معرفی شدند.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم با تقدیر از مدیران سابق این حوزه خواستار همکاری و مساعدت همه همکاران با مدیران جدید برای پیشبرد اهداف سازمان شد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اهمیت حوزه صادرات و واردات اظهار داشت: امسال باید با تنظیم قوانین و مقررات در حوزه تجارت حامی صادرکنندگان و مانع از ورود کالاهای بی کیفیت به داخل کشور باشیم.

وی تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی را منوط به همکاری و هماهنگی همه سازمانها و نهادها دانست و تصریح کرد: تعامل بین سازمانی و تنظیم مقررات متناسب با شرایط اقتصادی کشور، مشکلات موجود را کاهش می دهد.

پیروزبخت با اشاره به ارتقای جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران در مجامع بین المللی گفت: با تلاش همه همکاران به ویژه دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استاندارد های بین المللی توانستیم رتبه این سازمان را در بین 163 کشور عضو سازمان بین المللی استاندارد به رتبه 22 ارتقا دهیم.

در این مراسم، تقی تقی پور به عنوان مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی، فرحناز قلاسی، مدیرکل دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی و زهرا ترکی، مدیرکل توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی سازمان ملی استاندارد ایران منصوب و معرفی شدند.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران همچنین از تلاش های ارزنده سودابه یحیی زاده، معاون تدوین و ترویج استاندارد در تصدی مدیریت دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی و فرنگیس خدادادی، در دوران تصدی سرپرست دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادارتی و وارداتی قدردانی کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ