جمعه 29 شهريور 1398   07:47:47
بيشتر
تازه های خبر
1397/1/18 شنبه

در سال حمایت از کالای ایرانی، سازمان ملی استاندارد ایران در کنار تولید کنندگان استنيره پيروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت : اين سازمان درکنار توليدکنندگان داخلي است و به عنوان مشاور و راهنماي توليدکنندگان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

پیروزبخت افزود: ما در سازمان ملي استاندارد ایران تمام برنامه ريزي هاي بلندمدت و کوتاه مدت و سالانه خود را بر مبناي حمايت از کالاي ايراني با کيفيت قرار داده ايم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران، ایمنی مواد غذایی، ارتقا کیفی استاندارد خودروها، بهینه سازی مصرف انرژی در تجهیزات انرژی‌بر، پیوست استاندارد در خصوص کالاها و خدمات و استانداردسازی مصالح ساختمانی و ایمنی ساختمان را مهم ترین اولویت های این سازمان در سال 1397 معرفی کرد.

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در زمینه استاندارد سازی کالاها و خدمات افزود: در این بخش اقدامات خوبی صورت گرفته بطوریکه بخشی از انتظارات دولت و مردم  برآورده و بخش عظیمی از کالا و خدمات استاندارد شده است .

پیروزبخت با بیان اینکه تمام تلاش خود و مجموعه‌ام را برای بهبود وضعیت استاندارد کالا و خدمات در کشور به کار می‌گیرم تا رضایت مردم جلب شود اظهار داشت: از همه دستگاه هاي دولتي و خصوصي می خواهم که در زمينه افزايش کيفيت کالا با سازمان ملي استاندارد ایران هماهنگ باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ