پنجشنبه 24 آبان 1397   22:25:57
بيشتر
تازه های خبر
1396/9/11 شنبه

در مراسم گرامیداشت هفته بسیج از بسیجیان نمونه سازمان ملی استاندارد ایران تجلیل شدبه گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل: صبح سه شنبه 7 آذر به مناسبت بزرگداشت روز بسیج ، مراسم  باشکوهی با حضور رییس ، معاونان ، مدیران کل و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم ، با تبریک آغاز ولایت امام زمان و روز بسیج مستضعفین ، اظهارداشت : در اندیشه امام(ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد، در این نگرش بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی  و حیاتی جامعه .

 رییس سازمان ملی استاندارد ایران بیان کرد : بسیج در صورتی می تواند نهادی جامع و شامل جهات متعدد و پایدار شناخته شود که نیازهای دایمی و باورها و ارزش های فرهنگی پدید آورنده آن به روشنی تعریف شوند، این نیازها ممکن است اقتصادی، سیاسی، فرهنگی یا نظامی باشند.

وی افزود : به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است كه شكوفه هاى آن بوى بهار وصل ، طراوت يقين و حديث عشق مى دهد. بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان چه در جنگ و چه در صلح ، بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.

پیروزبخت تاکید کرد : حضور بسیجی در همه زمان ها و عرصه ها برای تحقق اهداف نظام توانسته چالش ها و مشکلات را به نحو شایسته ای رفع کند.

پیروزبخت با تشریح تلاش های ماه های اخیر برای تصویب و به ثمر نشستن قانون جدید سازمان ملی استاندارد ایران ، گفت : بالاخره با پیگیری و تلاش مداوم ، مجمع تشخیص مصلحت نظام قانون جدید سازمان ملی استاندارد را تایید کرد و بدین ترتیب جایگاه سازمان ملی استاندارد در دولت ارتقا یافت .

وی افزود : از این پس و با تصویب این قانون فصل کار بسیجی وار فرارسیده است، تا با تلاش مضاعف از این دستاورد استفاده کنیم .

در این مراسم که با همت پایگاه بسیج شهید صفاریان برگزار شد ، از اسماعیل عاقلی ، فتح الله محمدی ، محمود فرمانی ، سید علی ملیحی و محمد حسین مسعودی فر به عنوان فرماندهان نمونه پایگاه مقاومت بسیج ادارات کل استاندارد استانهای سیستان و بلوچستان  ، لرستان ، گلستان ، همدان ، هرمزگان و همچنین ، اصغر صالح زاده ، سید سعید طباطبایی ، سیروس صارمی، حاجی رضا احمدی متمایل ، فرشید زعیمی ، محمد علی بیگلو ، شهربانو صفری ، میترا عرفانی فر، گیتی نریمانی و زهرا قربانی نیا به عنوان بسیجیان نمونه سازمان تقدیر شد .
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ