پنجشنبه 31 خرداد 1397   14:18:07
بيشتر
تازه های خبر
1396/6/12 يكشنبه

رییس سازمان ملی استاندارد ایران از تلاش همکاران قدردانی کردرییس سازمان ملی استاندارد ایران در پیامی از تلاش همه همکاران ستادی و استان در اجرای وظایف سازمانی که منجر به کسب رتبه برتر در میان سازمان های دولتی شد، قدردانی کرد.

متن این پیام به این شرح است:

همکاران گرامی !خداوند بزرگ را شاکرم که در آستانه عید سعید قربان، شاهد به بارنشستن زحمات چند ساله همکاران در فرآیند ارزیابی عملکرد سازمان هستیم و الحمدلله پیرو تلاش و پیگیری مجدانه مدیران و کارکنان ستادی ذیربط در جشنواره شهید رجایی، امتیازات عملکرد سال 1395 سازمان ملی استاندارد در شاخص‌های اختصاصی و عمومی مورد تایید واقع و خوشبختانه به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر ملی تعیین و لوح تقدیر این موفقیت نیز با امضاء و به دست مبارک ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به اینجانب به عنوان نماینده سازمان اعطاء گردید. این موفقیت از آنجا که نشـان دهنده تایید زحمات و خدمات همکاران خدوم سازمان توسط مسئـولین ارشـد نظام می‌باشد بسیار مسرت بخش است. لذا به حکم «منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق» وظیفه خود می‌دانم از همه همکاران ارجمند سازمان در ستاد و استانها که نسبت به اجرای وظایف سازمانی خود کوشا و فعال می باشند و همچنین از مدیران و همکارانی که در فرآیند ارزیابی عملکرد سازمان از سنوات گذشته تاکنون بستر ایجاد این موفقیت را فراهم و پیگیری‌های لازم جهت اثبات حقانیت تلاش‌های همکاران را بعمل آورده‌اند تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزدمتعـال مسـالت می‌نمایم.

امید است با سرلوحه قرار دادن فرمایشات ائمه معصومین علیهما السلام، فرداهای بهتر و موفق تری را با همراهی و همدلی دسته جمعی همکاران گرامی شاهد باشیم.

نیره پیروزبخت
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ