پنجشنبه 2 فروردين 1397   08:20:59
نظر سنجی
فرم
جهت ارسال مشکل خود برروی لینک ارسال مشکل جدید در انتهای صفحه کلیک کنید.
جستجوی مشکلات سامانه
نام سامانه
نام خانوادگی
شماره تلفن
تلفن همراه
شرح مشکل

مرتب سازی u
150 رکورد
# نام سامانهشرح مشکلپاسخ
1صادرات و واردات
کوتاژ صادراتی 116557 گمرک امیرآباد در فایل coc صادره فاقد امضاست. لطفا بررسی فرمایید.

2تایید صلاحیت
باسلام
احتراما اینجانب مدیر نمایندگی مجاز شرکت ایران خودرو دیزل و گواه با کد 2118 ساکن خوزستان بندر ماهشهر ، پس از مراجعه ارزیاب استاندارد به این نمایندگی متاسفانه ارزیاب با بی دقتی تمام برخی از مواردی که این نمایندگی دارا بوده است را عدم ثبت و دارایی نموده . لازم به توضیح میباشد تاریخ بازدید و بازرسی این نمایندگی 23 / 12 /96 بوده است لذا خواهشمند دستور فرمایید مستندات این نمایندگی مجددا بررسی گردد
باتشکر

3پورتال
با سلام
در سامانه ارزیابی عملکرد ، محور دوم ( توسعه دولت الکترونیک ) پس از بارگذاری فایل های اکسل مطابق شناسنامه خدمت ، هنگام دریافت خروجی به صورت اکسل تمام اطلاعات وارد شده قابل نمایش نمی باشد و فایل خروجی اکسل مطابق فایل ورودی نمی باشد.
خواهشمند است جهت رفع مشکل اقدام لازم مبذول گردد.
با تشکر
مورد تلفنی راهنمایی شد.در صورت وجود مشکل در بخش مشکلات (پرسش و پاسخ) سامانه مدیریت عملکرد مورد ثبت گردد تا بررسی های لازم در این خصوص صورت گیرد.
4پورتال
با سلام و خسته نباشید.
لطفا آیتم نظرسنجی فعال برای زیرپرتال اداره کل استاندارد لرستان مانند آیتم نظرسنجی فعال استان خراسان رضوی در نظر بگیرید. با تشکر
فرم های مذکور ساخته شد مورد به اطلاع استان رسید.
5تایید صلاحیت
سلام و احترام.
احتراما در سامانه ملی تایید صلاحیت در بخش مشاهده تیم ارزیابی و اعلام نظر توسط متقاضی جهت اعلام تاییدیه توسط متقاضی, ستونی برای تایید وجود ندارد!
شرکت بازرسی و مهندسی ایران
انجام شد
6تایید صلاحیت
با سلام واحترام در خصوص شماره درخواست 13960230015013503 مربوط به شرکت پرشین نگین اطلس ، تیم ارزیابی توسط خانم مهندس سهیلی تغییراتی داشته است ولی شرکت قادر به تایید تیم نیست . خواهشمند است بررسی و راهنمایی فرمایید. با تشکر
انجام شد
7تایید صلاحیت
000

8پورتال
با سلام و احترام
پیرو تماس تلفنی با سرکار خانم رحمانی خواهشمند است در خصوص ایجاد فرم نظرسنجی خدمات برای اداره کل استاندارد استان گیلان اقدام لازم مبذول فرمایید.
با تشکر
فرم مذکور ساخته شد و مورد به اطلاع استان رسید.
9پورتال
با سلام و احترام
پیرو مذاکره تلفنی بنر پورتال اردبیل حذف شده در صورت امکان آن را اصلاح نمایید.
مورد بررسی و برطرف شد مورد به اطلاع استان رسید.
10پورتال
در خصوص بند استاندارد بودن سرعت زمان بارگذاری سایت در ارزیابی عملکرد. با توجه به کاهش تصاویر سایت و ... سرعت لود زیر پورتال اصفهان حدود 17 و حتی سرعت پورتال اصلی استاندارد حدود 14 ثانبه است که بسیار زیاد می باشد و احتمالا موفق به کسب این امتیاز نشویم.
زمان 10:46 دقیقه صبح که زمان ترافیک بالا برای دسترسی به پورتال است مورد بررسی شد. در ستاد زیرپورتال اصفهان بعد از 6 ثانیه لود شد و پورتال سازمان بعد از 4 ثانیه.
ارسال مشکل جدید
12345678910...>>>