چهارشنبه 7 اسفند 1398   15:41:06
بيشتر
1397/5/10 چهارشنبه

سازمان ملی استاندارد ایران حامی تولیدکنندگان است

پیروزبخت:

پیروزبخت در نشست مشورتی_اجرایی وزیرکشور با تولیدکنندگان و فعالان صنایع غذایی بر حمایت از تولیدکنندگان و فعالان صنایع غذایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران ؛ نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه این نشست درخصوص راهکارهای لازم برای حل مشکلات اقتصادی گفت: لازم است حمایت ویژه ای در این شرایط خاص اقتصادی از همه تولیدکنندگان به ویژه تولیدکنندگان صنایع غذایی داشته باشیم.

وی افزود: صنایع غذایی بطور مستقیم با بهداشت، سلامت و ایمنی مردم در ارتباط است و باید تحت کنترل دستگاههای نظارتی از جمله سازمان ملی استاندارد ایران باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، در این نشست از جهت گیری و برنامه ریزی وزارت کشور برای حمایت از تولیدکنندگان خبرداد و گفت: رویکرد صرفا سیاسی امنیتی یا اجتماعی وزارت کشور به رویکرد حمایتی، اقتصادی و عمرانی تغییر کرده است.

در ادامه این نشست، فعالان و تولیدکنندگان صنایع غذایی به تشریح مشکلات و موانع کار تولید پرداختند.

نشست مشورتی_اجرایی وزیر کشور با تولیدکنندگان و فعالان صنایع غذایی به همت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و با حضور نمایندگان سازمان ها و دستگاههای مرتبط، از جمله؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان غذا و دارو، سازمان تامین اجتماعی، سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.
 
امتیاز دهی